spanish

Me Ty Mp3 Song Download Luiz Ejlli

Latest Me Ty Mp3 Song Download By Luiz Ejlli In 320Kbps Only on Pagalworld4u. Download Songs 2023 Of Luiz Ejlli. Best Song Me Ty Singer is Luiz Ejlli , Lyrics Written By Luiz Ejlli and Music by Luiz Ejlli Composed.

Me Ty Lyrics Luiz Ejlli - Wo Lyrics

Me Ty Video Song

Me Ty Mp3 Song Download And Listen Online

Download Here

Me Ty Song Info

Singer
Music Composer
Lyricist
Released OnFeb-18-2023

Me Ty Song Lyrics

Nuk e besoja se do mundesha nje dite
Nuk e besoja t'a shikoja dashurine
Nuk e besoja se do falja cdo ndjesi
E te mendoja veq per ty per ty cdo dite.

Ne sy u pame, me ty sot jam
me dridhet shpirti kur afer t'kam
Nojhere t'merzis, nojhere t'lendoj
Me ty marr fryme me ty jetoje.
Ne sy u pame, me ty sot jam
me dridhet shpirti kur afer t'kam
Nojhere t'lendoje, gaboj, t'lendoje...

Veq du me t'majte ne krahe
E me t'thane sa shume te du
T'lutem merri syte e mi
Shikoje veten ti te une
Veq du me t'majte ne krahe
Me te majte dhe me t'shtrengu
T'a degjosh ti zemren time
Se ka shume per me tregu.

Te dua dhe kur mbane inat
Te dua dhe kur me rri larg
Te dua dhe kur ti nuk fal
Te dua cdo dite e cdo nate
Te dua dhe kur me urren
Te dua kur vetem me len
Te dua dhe kur ti nuk fal
e une pas teje vij si i marre.

Ne sy u pame, me ty sot jam
me dridhet shpirti kur afer t'kam
Nojhere t'merzis, nojhere t'lendoj
Me ty marr fryme me ty jetoje.
Ne sy u pame, me ty sot jam
me dridhet shpirti kur afer t'kam
Nojhere t'lendoje, gaboj, t'lendoje...

Veq du me t'majte ne krahe
E me t'thane sa shume te du
T'lutem merri syte e mi
Shikoje veten ti tek une
Veq du me t'majte ne krahe
Me te majte dhe me t'shtrengu
T'a degjosh ti zemren time
Se ka shume per me tregu

Tags:
Me Ty Song Download Pagalworld, Me Ty Mp3 Download Free . Me Ty 2023 Songs Of Luiz Ejlli New Song Download

Related Articles

Back to top button